A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Хотел Милениум Палас Охрид | Вински бар

Вински бар

Hotel Millenium Palace - Ohrid | Winebar

Винскиот бар во склоп на хотелот “Милениум Палас“ Ви овозможува пријатен амбиент во македонски традиционален стил со голем избор на домашни вина, комбинирани со пикантни сирења и пршути. По долгите прошетки по Охридското крајбрежје, овој пријатен амбиент ќе го надополни Вашиот впечаток од гостопримството на овој град.

X

Hotel Millenium Palace - Ohrid and Bitola

X

Send A Reservation Request

Implemented By EngramWeb.com

Facebook Fan Page