A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Хотел Милениум Палас Охрид | Ценовник

Ценовник

(по соба, на ден) Ноќевање со појадок (ВВ)
Еднокреветна соба 2990.00 МКД (49 €)
Двокреветна соба 4270.00 МКД (70 €)
Дуплекс соба / Делукс соба 6040.00 МКД (99 €)
Јуниор апартман 9090.00 МКД (149 €)

Дадените цени се за соба на ден со вклучен:

  • појадок,
  • надворешен паркинг под видео надзор,
  • користење на финска сауна,
  • турска парна бања,
  • теретана,
  • безжичен интернет во собите, лобито и ресторанот,
  • ДДВ и туристичка такса.

- Деца до 7 години: Гратис.

- Деца од 7 до 12 години: 50% попуст

- Доплата за трето лице во соба: 1525 МКД (25 ЕУР) на ден.

- Доплата за оброк (пансионски ручек или вечера): 490 МКД (8 ЕУР) по лице.

Забелешка: Хотелот го задржува правото за промена на цените без најава.

Начин на плаќање: На рецепција во готово или со кредитна картичка (ВИСА или Мастеркард) или со (про) фактура на наша жиро сметка.

X

Hotel Millenium Palace - Ohrid and Bitola

X

Send A Reservation Request

Implemented By EngramWeb.com

Facebook Fan Page