A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Хотел Милениум Палас Охрид | Конференции и семинари

Конференции и семинари

Милениум Палас отсекогаш ужувал врвна репутација за организирање на конференции и меѓународни конгреси, деловни состаноци и промоции. Хотелот нуди две конференциски сали со капацитет од 120 учесници.

Hotel Millenium Palace - Ohrid | Conferences And Seminars

Салите се опремени со најсовремена аудио-визуелна опрема, а на Ваше барање нудиме асистентски и преведувачки услуги, како и техничка поддршка. На учесниците, исто така, на располагање им е целосно опремен бизнис центар за нивните комуникациски и деловни потреби.

X

Hotel Millenium Palace - Ohrid and Bitola

X

Send A Reservation Request

Implemented By EngramWeb.com

Facebook Fan Page