A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Хотел Милениум Палас Охрид | Сместување

Сместување

Хотелот располага со капацитет од вкупно 69 соби од кои: 45 стандардни соби, 10 дуплекси, 6 делукс соби и 8 Јуниор aпартмани.


ПРЕГЛЕД НА СОБИ


Секоја соба е опремена со:

  • клима уред
  • мини бар
  • безжичен интернет
  • дирекна телефонска линија
  • кабелска телевизија
  • купатило со туш кабина или када

X

Hotel Millenium Palace - Ohrid and Bitola

X

Send A Reservation Request

Implemented By EngramWeb.com

Facebook Fan Page