A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Хотел Милениум Палас Битола

За Хотелот

Битола – градот на конзулите и браќата Манаки, сместен во југозападниот дел на Македонија, ќе ве плени со отвореноста и непосредноста на луѓето и прекрасната стара, елегантна архитектура која изобилува со знаменитости.

Ве покануваме да го посетите и доживеете хотелот "МИЛЕНИУМ" кој е лоциран во центарот на најпознатата улица во Битола, Широк –сокак.

"МИЛЕНИУМ" е местото каде културата еволуира во секој нареден миг, модата се следи следи со будно око, а трендовите се диктираат за прв пат.

Hotel Millenium Palace - Bitola

X

Hotel Millenium Palace - Ohrid and Bitola

X

Send A Reservation Request

Implemented By EngramWeb.com